Keptos saldžiosios paprikos, įdarytos varškės sūriu su daržovėmis

Ingredientai:

600 g Balta duona
30 g Lydytas sviestas
80 g Virtas kumpis
30 g Svogūnų laiškai
1 vnt. Pomidorai
150 g Saldžiosios raudonosios paprikos
200 g Rikotos sūris
60 ml Grietinė
pagal skonį Druska
1 vnt. Kiaušinių tryniai
sauja Petražolės
1 skiltelė Česnakai
pagal skonį Juodieji malti pipirai
8 vnt. Saldžiosios žaliosios paprikos
25 g Fermentinis sūris
80 ml Sultinys

Gaminimas:

Skrebučių duoną supjaustykite kubeliais. Keptuvėje įkaitinkite 20 g lydyto sviesto ir jame apkepinkite duonos kubelius. Virtą kumpį supjaustykite mažais kubeliais.

Svogūnų laiškus nuvalykite, nulupkite ir supjaustykite plonais žiedeliais. Pomidorus nuplaukite ir supjaustykite smulkiais kubeliais. Raudonąsias arba geltonąsias saldžiąsias paprikas nuplaukite, pašalinkite šerdis su sėklomis ir supjaustykite smulkiais gabalėliais.

Varškės sūrį sumaišykite su grietinėle ir kiaušinio tryniu. Pjaustytą virtą kumpį, smulkintus pomidorus, saldžiųjų paprikų gabalėlius, svogūnų laiškų žiedelius ir kapotas petražoles įmaišykite į varškės masę. Česnako skiltelę nulupkite ir rankiniu presu įspauskite į įdarą.

Viską išmaišykite, suberkite apkepintus duonos gabalėlius, įberkite druskos ir maltų juodųjų pipirų. Nuo žaliųjų saldžiųjų paprikos ankščių nupjaukite viršutinę dalį su koteliu ir pašalinkite šerdis su sėklomis. Viršutinę dalį nuplaukite, nuvalykite, smulkiai supjaustykite ir įmaišykite į varškės įdarą.

Įkaitinkite orkaitę iki 190 laipsnių temperatūros. Žaliosios saldžiosios ankštis pripildykite varškės sūrio įdaru ir sudėkite į kepimo skardą. Apibarstykite tarkuotu varškės sūriu, apšlakstykite lydytu sviestu, užpilkite sultiniu ir pašaukite į įkaitintą orkaitę. Kepkite dvidešimt minučių.

Porcijos: 4
Pagaminamas per: 60min.

Parašykite komentarą